Ортопедическое устройство для реабилитации ног Motomed Viva 1 б/у
Ортопедическое устройство для реабилитации ног Motomed Viva 1 б/у
0 Відгуки
22500.00
UAH
22500.00
UAH
Оплата
Наложений платіж (Нова Пошта)
Банківський переказ
Банківська картка
Доставка
УкрПошта
Самовивіз
Нова Пошта
Кур'єр
Доставка за адресою
Опис товару
Артикул:3245
Ортопедичний пристрій для реабілітації ніг Motomed Viva 1 б/у:
Для активно-пасивної та асистивної реабілітації та відновлення ніг з підставкою для пульта дистанційного керування та з поручнями для рук
Мотомед viva1 моторизований та програмно керований тренажер, спеціально розроблений для реабілітації хворих з неврологічними порушеннями внаслідок інсульту, травматичних ушкоджень спинного мозку, тощо. Застосовується як у реабілітаційних клініках, так і в домашніх умовах. На тренажері Мотомед viva1 можна тренувати ноги і руки (при додатковій комплектації) за допомогою вбудованого мотора або власними силами при наступних захворюваннях: розсіяний склероз, паралічні напади, параліч при поперечному ураженні спинного мозку, спазматичні паралічі, м'язові захворювання, черепно-мозкова травма, церебральний парез, паркінсон, спинна біфіда, Гуіллаїн-Барре-Сіндром, дитячий церебральний параліч (ДЦП).
Управління MOTOmed viva1 безпечно та просто
Користувач або медперсонал може легко та просто встановити будь-які параметри щоденної МОТОмед терапії рухом: швидко чи повільно, велике чи мале навантаження, вперед чи назад. Після натискання кнопки «start» МОТОмед почне обертати ноги повільно та м'яко. У той же час користувач має активовані функції, які потрібні для тренування та гарантують безпеку користувача (Захист Руху, Спазм Контроль з автоматичною зупинкою та зміною напрямку обертання згідно з терапевтичним принципом тощо).
Терапевтичні можливості
1 Пасивне тренування за допомогою мотора
У цьому випадку мотор сам здійснюватиме рухи ніг або рук. Така гімнастика дуже корисна при спастичних паралічах та підготовці до лікувальних процедур. Ноги (чи руки) у своїй розслабляться, м'язовий тонус нормалізується.
2 Підтримуване двигуном активне сервотренування
Завдяки вбудованій функції «сервотренування» самостійно тренуватися можуть навіть фізично ослаблені хворі (за підтримки з боку двигуна). Пацієнти використовують силу, що є у них, і за допомогою мотора і спеціальних програм у багатьох випадках домагаються прискореного обертання педалей. Це дозволяє розпочати активне тренування навіть із дуже низькими вихідними можливостями та підвищувати їх у процесі реабілітації.
3 Активне тренування
Схоже на ерготренування. При такому тренуванні пацієнт обертає педалі з допомогою власних зусиль, долаючи у своїй силу опору педалей.
Ця сила опору тонко регулюється. Власну енергію (у ВАТ), вкладену в тренування, можна побачити на моніторі. Перед, під час та після активного тренування можна робити пасивно-тренувальні проміжки. Такі паузи дуже корисні для зігрівання та розслаблення м'язів.
Якщо відбуваються раптові судоми, система MOTOmed Захист Руху, зупиняє двигун та Система Спазм контроль автоматично змінює напрямок обертання на протилежний згідно з терапевтичним принципом. Система MOTOmed Захист Руху контролює стан м'язу протягом тренування та зупиняє MOTOmed за найменшої ознаки спазму чи судоми. Це є дійсно унікальною особливістю MOTOmed: незалежно від того, як змінюється основний тонус м'яза, MOTOmed Захист Руху пристосовується до стану м'язового тонусу м'яза, що змінюється, і це тому завжди оптимально чутливо. Двигун негайно зупиняється у разі спазму, і система MOTOmedСпазм Контроль може тоді розслабити спазм м'яз автоматично змінюючи напрямок обертання відповідно до терапевтичного принципу.
Розслабте спастику, зніміть напруженість м'язів Механізм Системи розпізнавання судоми MOTOmed диференціюється між раптовими спазматичними судомами та тривалою м'язовою напруженістю. Щоб розслабити ці різні форми спастики, потрібні різні процеси розслаблення. MOTOmed тому забезпечує Систему М'якого руху для тривалої м'язової напруженості та Спазм Контроль для автоматичної зупинки та автоматичної зміни напрямку обертання при раптових спазматичних судомах
MOTOmed система м'який плавний рух: розслабте тривалу м'язову напруженість (спастичність = високий м'язовий тонус)
Жорсткі м'язи рук або ніг можуть бути розслаблені при м'якому та плавному русі, повільно знімаючи напруженість м'яза. Використовуючи це знання, на МОТОмед була створена система керування двигуна: MOTOmed Система м'якого плавного Руху.
Ви можете бачити деякі приклади свого тренування за наявності зворотного зв'язку, який забезпечує MOTOmed. Екран дозволяє побачити результати тренування як у вигляді окремих параметрів, що з'являються один за одним, так і всі результати загалом після тренування:
1. пройдений шлях (км), час (хв), швидкість (про/хв), тонус (прибл. Nm ) залежно від режиму тренування. Натискаючи на кнопку під час індикації того чи іншого параметра тренування, можна зафіксувати індикацію цього параметра на дисплеї.
2. Дані тренування після тренування:
час тренування, пройдений шлях, зміна м'язового тонусу, дані симетричного тренування, виконана робота (ккал або кдж) інтенсифікуються на екрані після закінчення тренування.
Ручки розроблені так, щоб було зручно триматися під час тренування або щоб руки відпочивали - це дуже важливо і необхідно для пацієнтів з високою спастичності, проблемами з рівновагою тіла, а також при тренуванні на МОТОмед в активному режимі. Спеціально для користувачів з обмеженою рухливістю передпліч, кистей, пальців, тримач для рук зроблений таким чином, що до клавіш керування можна дотягнутися не змінюючи положення руки. Тримач покритий м'яким пористим і матеріалом, що миється, приємним на дотик.
Терапевтичні цілі
Зменшити спастику, стати рухливі Приємне розслаблення мускулатури при спастиці, що настала, і загальної скутості.
Виявити залишкові сили
Залишкові сили, які приховані або недостатні для самостійних рухів, можна знову виявити і використовувати.
Зменшити негативні наслідки, що виникли через малорухливість (недостатність рухів) як, наприклад, туго рухливість суглобів, порушення кровообігу, м'язові контрактури, крихкість кісток (остеопороз), проблеми травлення, набряклість ніг, ослаблення серцевої діяльності, порушення обміну речовин. При щоденних тренуваннях можна у багатьох випадках відмовитися від тривалих, неприємних та дорогих методів лікування з приводу зазначених проблем.
Зберегти та покращити необхідний для ходьби фізичний стан (м'язова сила та витривалість) та координацію рухів. Зменшити спастику. Відновити впевненість у ходьбі та покращити ходу.
Поліпшити настрій та самопочуття,
Постійні рухи. Самому щось робити собі. Це позитивно впливає на настрій та самопочуття.